Mountain Hollywood Indoor Edition


MTN Hollywood is SHRED & FILM. Eén dag, jouw team (snowboarders, skiërs, camera’s) en indoor snowboarden en skiën waarbij je dikke prijzen kan winnen met een zelfgemaakte video-edit. Klinkt als de perfecte zondag of niet? Deze teams hebben zich alvast ingeschreven.


Wanneer? Zondag 22 november 2015
Waar?Ice Mountain

Je kan jezelf nog inschrijven als nieuw team of bij een ander team gaan!




TEAM 1: Rusthuis & Co

Bart Geerts
-Team Captain-
Bart Geerts
Snowboard
Joeri Urbanija
Joeri Urbanija
Snowboard
Pascal Bosmans
Pascal Bosmans
Snowboard











TEAM 2: Swaggers & Posers

Sebbe De Buck
-Team Captain-
Sebbe De Buck
Snowboard
Robert Van Impe
Robert Van Impe
Snowboard
Sander Decuyper
Sander Decuyper
Snowboard











TEAM 3: Taco & Nacho's

Taco De Boel
-Team Captain-
Taco De Boel
Snowboard
Rob Cornelissen
Rob Cornelissen
Snowboard
Michiel Van Herwijnen
Michiel Van Herwijnen
Snowboard











TEAM 4: Get on the Tram

Kevin Trammer
-Team Captain-
Kevin Trammer
Snowboard
Thierry Meyers
Thierry Meyers
Snowboard
Bjadné Vergote
Bjadné Vergote
Snowboard











TEAM 5: Snapback Crew

Sam Derdeyn
-Team Captain-
Sam Derdeyn
Snowboard
Klematis
Bertrand Delrue
Snowboard
Klematis
Jelle Vandenwauver
Snowboard











TEAM 6: Indoor Freeriders

Tim Werst
-Team Captain-
Tim Werst
Snowboard
Klematis
Thomas Craane
Snowboard
Sebastian Roemendael
Sebastian Roemendael
Snowboard











TEAM 7: Team Hungergame

Stefke Vandeweyer
-Team Captain-
Stefke Vandeweyer
Snowboard
Jens Rummens
Jens Rummens
Snowboard
Flor De Laat
Flor De Laat
Snowboard











TEAM 8: Fleischlolly

Kristian Vernaeve
-Team Captain-
Kristian Vernaeve
Snowboard
Cé Vernaeve
Cédric Vernaeve
Snowboard
Dimitri Geyzen
Dimitri Geyzen
Snowboard











TEAM 9: I don't give a damn (worden nog verdeeld over andere teams)

Nick Stuster
Nick Stuster
Ski
Arne Vanormelingen
Arne Vanormelingen
Ski
Bram Quintyn
Bram Quintyn
Snowboard
Wouter Degadt
Wouter Degadt
Snowboard
Lars De Baets
Lars De Baets
Snowboard











TEAM 10: Edge Spankers

Jordan Leclercq
-Team Captain-
Jordan Leclercq
Snowboard
Koos Leroy
Koos Leroy
Snowboard
Bryan Corteel
Bryan Corteel
Snowboard











TEAM 11: Belgian Waffle

Floris Vanderkerken
-Team Captain-
Floris Vanderkerken
Snowboard
Pepijn Vanderkerken
Pepijn Vanderkerken
Ski
Dennis Van Stappen
Dennis Van Stappen
Snowboard











TEAM 12: Happy Ending

Kasper Goetgeluck
-Team Captain-
Kasper Goetgeluck
Snowboard
Stijn Wyseur
Stijn Wyseur
Snowboard
Maxim Famil
Maxim Famil
Snowboard











TEAM 13: Freestyle Team IM

Robbe De Baets
-Team Captain-
Robbe De Baets
Snowboard
Arthur Deleu
Arthur Deleu
Snowboard
Noah Vandepitte
Noah Vandepitte
Snowboard











TEAM 14: Snowbeds mothaf*ckas

Rainier De Potter
-Team Captain-
Rainier De Potter
Snowboard
Manuel Derycker
Manuel Derycker
Snowboard
Klematis
Dries Vanleeckwijck
Snowboard











TEAM 15: K3

Bram Muylle
-Team Captain-
Bram Muylle
Snowboard
Simon Vandepitte
Simon Vandepitte
Snowboard
Kobe Clynckemaillie
Kobe Clynckemaillie
Snowboard











TEAM 16: Snapback 2

Louis Six
-Team Captain-
Louis Six
Snowboard
Laurent Garré
Laurent Garré
Snowboard
Sebastiaan Koopman
Sebastiaan Koopman
Snowboard











TEAM 17: The Small Boarders

Rune De Baets
-Team Captain-
Rune De Baets
Snowboard
Maytan Vergote
Maytan Vergote
Snowboard
Garik Arutyunov
Garik Arutyunov
Snowboard











TEAM 18: Girls Only

Line Vanovenberghe
-Team Captain-
Line Vanovenberghe
Snowboard
Meri De Coninck
Meri De Coninck
Snowboard
Evy De Poppe
Evy De Poppe
Snowboard











TEAM 19: Charlie's Angels

OPEN
-Team Captain-
Djoelie Ectors
Snowboard
Imke De Bruyn
Imke De Bruyn
Snowboard
Alva Knudsen Saeterdal
Alva Knudsen Saeterdal
Snowboard











TEAM 20: Brecht en de Idioten

Bram Van den Broeck
-Team Captain-
Bram Van den Broeck
Snowboard
Brecht Hermans
Brecht Hermans
Snowboard
David Vanden Boer
David Vanden Boer
Snowboard











TEAM 21: Beard & The Boards

Benjamin Moeyersons
-Team Captain-
Benjamin Moeyersons
Snowboard
Jules De Sloffer
Jules De Sloffer
Snowboard
Wietse Thomas
Wietse Thomas
Snowboard











TEAM 22: Degré sept

Sebastiaan Staudt
-Team Captain-
Sebastiaan Staudt
Snowboard
Wouter Van Horenbeeck
Wouter Van Horenbeeck
Snowboard
Jasper Zielens
Jasper Zielens
Snowboard











TEAM 23: REDHUSH

Kevin Follens
-Team Captain-
Kevin Follens
Snowboard
Robin Follens
Robin Follens
Ski
Bjarne Vandenheede
Bjarne Vandenheede
Snowboard











TEAM 24: The French Deers

Florent Combette
-Team Captain-
Florent Combette
Snowboard
Yvon Combette
Yvon Combette
Ski
Eric Druot
Eric Druot
Snowboard











JURY

OPEN
-Jurylid-
David Doom
Rik Komaromi
-Jurylid-
Rik Komaromi
Joeri Van De Vliet
-Jurylid-
Joeri Van De Vliet
Willem Jones
-Jurylid-
Willem Jones
Maxim Vergauwen
-Jurylid-
Maxim Vergauwen